fbpx

Druk offsetowy

Zamów Teraz

Druk offsetowy to obecnie jedna z bardziej popularnych technik druku, który odbywa się za pomocą przenoszenia obrazu z formy drukowej płaskiej na papier. Do tego przenoszenia wykorzystywany jest cylinder otoczony gumą. Druk offsetowy sprawdza się idealnie w sytuacji, gdy zależy nam na wykonaniu dużej ilości odbitek w stosunkowo krótkim czasie. Ponadto, ta technika jest bardzo przystępna cenowo, dlatego cechuje się dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów.

Druk offsetowy świetnie sprawdza się w przypadku druku wizytówek, banerów, ulotek i innych materiałów, których nakład jest stosunkowo wysoki. W naszej drukarni posiadamy bardzo zautomatyzowany proces druku, dzięki czemu nasza technologia druku offsetowego jest bardzo wydajna.

Oferujemy wysoką jakość również w przypadku większych nakładów, które powstają właśnie za pomocą druku offsetowego. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy proces produkcji zamówienia odbywał się w wyznaczonym terminie, zadeklarowanym naszym klientom. Posiadamy doświadczony zespół pracowników, którzy doskonalą znają się na nowoczesnych technikach druku, dzięki czemu możemy świadczyć usługi na naprawdę wysokim poziomie.

Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszą drukarnią. Pozostajemy do dyspozycji w przypadku jakichkolwiek pytań. Dla każdego klienta oferujemy indywidualną wycenę zamówienia, dopasowaną do potrzeb i wymagań.