fbpx

Druk tapety

Zamów Teraz

Możliwość aranżacji pomieszczeń za pomocą tapety, wykonanej na specjalnie zamówienie to bardzo nowoczesne rozwiązanie. Wybrany motyw bądź wzór, pozwala na stworzenie wnętrza według indywidualnych preferencji. Druk tapety to świetny pomysł zarówno do mieszkania, jak i pomieszczeń biurowych.

Od kilku lat można zaobserwować zwiększone zainteresowanie możliwościami tapet. Ich powrót nastąpił właśnie wtedy, kiedy można było stwierdzić, że na dobre odeszły do lamusa. Druk tapety pozwala na uzyskanie ciekawych kompozycji, ponieważ wydrukować można tak naprawdę każdą grafikę. Jedyną kwestią jest jej odpowiednia rozdzielczość, aby przy maksymalnym powiększeniu nie straciła ona swej wartości. Obecna mnogość dostępnych materiałów sprawia, że fototapety są całkowicie bezpieczne dla zdrowia, a dodatkowo niesamowicie wyjątkowe. Ogromna ilość kolorów i wzorów pozwala na stworzenie spersonalizowanego wnętrza.

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór tapet, które dopasowujemy pod indywidualne zamówienia naszych klientów. Ceny podane na stronie są wartościami przykładowymi. Zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta, którzy jasno i rzeczowo przestawi Państwu całkowity koszt realizacji zamówienia. Oprócz tego służymy również pomocą w zakresie wyboru odpowiedniej tapety zarówno pod względem najlepszej grafiki, jak i idealnie dopasowanego rozmiaru.