fbpx

Gify

Zamów Teraz

Gif to po prostu krótki, zazwyczaj kilkusekundowy ruchomy obraz- bardzo często animacja- który mimo, iż istnieje od 1984 roku, to swój zdecydowany wzrost przeżywa właśnie teraz. Gify swoją największą popularność osiągnęły w social mediach, ale powoli wkraczają również do promocji firmy. Te kilkusekundowe obrazy zdobyły nasze serca głównie dlatego, że pomagają w szybki i bardzo precyzyjny sposób przekazać nasze emocje. Z gifów korzystają już światowe marki takie, jak chociażby Starbucks czy Netflix. Ich śladem idzie coraz większa ilość przedsiębiorstw, które zaczynają używać gifów, jako nowoczesnego środka komunikacji.

Jeśli Tobie również marzy się wystosowanie gifów, które będą nawiązywały do działań Twojej firmy, to nie pozostaje Ci nic innego, jak zgłosić się do naszej agencji. Nasz zespół sprawi, że identyfikacja wizualna Twojej marki nabierze nowego charakteru i zwiększy swoją popularność na rynku. Zachęcamy do skontaktowania się z naszym działem obsługi klienta, który chętnie odpowie na wszelkie pytania.

Ponadto, pragniemy nadmienić, że dla każdego z Was przygotujemy specjalnie opracowaną ofertę, dopasowaną do indywidualnych potrzeb.

Kategoria: