fbpx

Komponowanie muzyki

Zamów Teraz

Muzyka potrafi wyrazić naszą osobowość. Za pomocą muzyki możemy pokazać siebie, zaprezentować swoje poglądy czy uczucia. Nie zawsze jednak jest możliwość własnoręcznego skomponowania muzyki, dlatego duża część osób sięga po pomoc do profesjonalnych firm czy agencji. Jeśli Ty również szukasz indywidualnej ścieżki dźwiękowej, która pasowałby do powstałej już reklamy, animacji lub zupełnie innej kwestii, to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nasza agencja zajmuje się komponowaniem muzyki „na zlecenie”. Posiadamy doświadczony zespół, który specjalnie dla Ciebie stworzy muzykę na życzenie. Komponowanie muzyki na zlecenie sprawia nam ogromną przyjemność i daje dużo radości. Naszą cechą charakterystyczną jest przede wszystkim twórcze myślenie, co widać w każdym stworzonym utworze. Podejmujemy się realizacji różnorodnych zleceń, od muzyki do reklamy, oprawy telewizyjnej i radiowej, poprzez zajawki czy też intro i na innej muzyce użytkowej skończywszy.

Każde zlecenie realizujemy w oparciu o indywidualne wytyczne naszych klientów. Również wycena dokonywana jest na podstawie indywidualnych preferencji. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym działem obsługi klienta w celu uzyskania dokładnego kosztorysu. Nasi pracownicy skontaktują się z Państwem w celu ustalenia szczegółów zamówienia.

Kategoria: