fbpx

Kubki reklamowe

Zamów Teraz

Mnogość gadżetów reklamowych, dostępnych na rynku sprawia, że dział marketingu ma ręce pełne roboty. Głównym zadaniem marketingowców jest przecież sprostanie oczekiwaniom klientów. Trzeba spełnić ich wymagania, dlatego kampanie reklamowe są coraz bardziej rozbudowane i innowacyjne. Okazuje się, że kubki reklamowe są bardzo popularną reklamą, która cały czas cieszy się dużym zainteresowaniem wśród odbiorców.

W naszej ofercie znajdują się kubki reklamowe, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Posiadają mnóstwo zalet, bowiem są bardzo praktyczne, designerskie, a przede wszystkim solidne. Odpowiednie rozmieszczenie logotypu swojej firmy lub jakiegokolwiek innego znaku rozpoznawczego sprawia, że nazwa Twojej firmy na długo zapisze się w pamięć użytkownika takiego kubka.

Oferujemy bardzo ciekawe formy technik nadruku, za pomocą których uzyskujemy nowoczesne narzędzie promocyjne. Dodatkowo druk bezpośredni, to gwarancja trwałości nadruku. Kubki reklamowe mogą być używane w zasadzie wszędzie: w pracy, w domu, a nawet w podróży. Wysoka częstotliwość ich użytkowania sprawia, że przeciętny kubek reklamowy jest oglądany przez 50 minut dziennie, co daje 18 250 minut rocznie. Oznacza to, że taki sposób promocji Twojej firmy jest zdecydowanie bardziej skuteczny niż przeciętna reklama telewizyjna.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Pozostajemy do dyspozycji w przypadku jakichkolwiek pytań.