fbpx

Mixing muzyki

Zamów Teraz

Specjalizujemy się w tworzeniu fantastycznych mixów muzyki, które każdemu utworowi nadają nie tylko nowe brzmienie, ale również pewien rodzaj indywidualności. Dysponujemy profesjonalnym studiem nagrań, którym zarządzają nasi doświadczeni specjaliści i znawcy muzyki. Nasza oferta dotyczy zarówno jednorazowych zleceń, które obejmują konkretny utwór, ale chętnie nawiązujemy również współpracę w przypadku bardziej obszernych projektów.

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich tych, którzy potrzebują skorzystać z usług profesjonalnego studia muzycznego, ale nie mają potrzeby wynajmu. Zapraszamy wszystkich producentów i muzyków, którzy chcą wiedzieć dokładnie za co płacą. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnego rynku jesteśmy otwarci na różnorodne propozycje, które często są niemożliwe do zrealizowania w standardowym studiu nagraniowym.

Wykonujemy mixing każdego gatunku muzycznego, dzięki czemu z naszej oferty może skorzystać zdecydowanie większa ilość odbiorców. Każde zlecenie realizujemy w oparciu o indywidualne wytyczne naszych klientów. Również wycena dokonywana jest na podstawie indywidualnych preferencji. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym działem obsługi klienta w celu uzyskania dokładnego kosztorysu. Nasi pracownicy skontaktują się z Państwem w celu ustalenia szczegółów zamówienia.

Kategoria: