fbpx

Pisanie oświadczeń prasowych

Zamów Teraz

Pisanie oświadczeń prasowych wymaga zastosowania kilku podstawowych, a jednocześnie niesamowicie ważnych trików, które sprawiają, że cała wypowiedź ma sens. Po pierwsze należy zadbać przede wszystkim o to, aby wypowiedź umieszczana w prasie była krótka, a jednocześnie rzeczowa. Trzeba maksymalnie skupić się na jej treści, aby mimo swej krótkiej objętości zawierała niezbędne informacje. W przeciwnym razie może dojść do sytuacji, w której przytoczenie tylko kilku zdań doprowadzi do zmiany sensu całej wiadomości.

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym pisaniem oświadczeń prasowych. Skupiamy się jedynie na najważniejszych informacjach, które powinny się w takim oświadczeniu znaleźć. Piszemy krótko i zwięźle, ale przede wszystkim na temat. Skupiamy się jedynie na tym temacie, który jest powodem napisania oświadczenia.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, jeśli zależy Ci na ugodowym załatwieniu sprawy. Nasi copywriterzy tworzą oświadczenia prasowe za pomocą prostego języka, który jednocześnie jest łatwy w odbiorze. Skupiamy się na łagodnym tonie wypowiedzi, bez narzucania czy atakowania odbiorcy.

Korzystając z usług profesjonalnej firmy masz pewność, że oświadczenie trafi do prasy w odpowiednim momencie, zanim dojdzie do publikacji artykułu związanego z zaistniałą sytuacją.