fbpx

Pisanie tekstów piosenek

Zamów Teraz

Przyjęło się, że pisanie tekstów piosenek jest bardzo prostym zajęciem. Z jednej strony, co może być trudnego w napisaniu kilku zwrotek i refrenu, gdzie bardzo często dochodzi do zastosowania powtórzeń, aby piosenka łatwiej zapadała w pamięć. Niestety, rzeczywistość bywa brutalna również w tej kwestii. Samo napisanie kilku wersów wcale nie oznacza, że stworzony tekst nadaje się na piosenkę. Czasem wystarczy kilka godzin, ale najczęściej stworzenie oryginalnego tekstu zajmuje kilka dni.

Patrząc realnie, to przecież często gra słów ma ogromne znaczenie dla popularności piosenki. Na rynku istnieje wiele tekściarzy, którzy oferują pisanie tekstów piosenek. Doświadczenie pokazuje jednak, że nie zawsze spełniają oni nasze oczekiwania, a z drugiej strony pojawia się dodatkowy problem związany z terminowością.

Nasza agencja oferuje usługi profesjonalnego pisania tekstów. Posiadamy doświadczonych copywriterów, którzy doskonale wiedzą, jak napisać tekst, aby był on jednocześnie rytmiczny i fajnie komponował się z muzyką. Tekst piosenki musi być chwytliwy, musi posiadać w sobie flow, które wzmocni wyjątkowość całego utworu.

Zachęcamy do kontaktu wszystkich tych, którzy chcą śpiewać, którzy mają stworzoną muzykę, ale brak im odpowiednich słów, by wyrazić siebie.