fbpx

Podkładanie głosu

Zamów Teraz

Podkładanie głosu, czyli tak zwany dubbing to nic innego jak użyczanie głosu do powstałego już materiału. Dubbing, popularny jest w zasadzie w każdej branży. Podkładanie głosu wykorzystuje się w filmach, reklamach, grach komputerowych czy też różnego rodzaju animacjach. Podkładanie głosu jest na tyle popularne, że praktykuje się je coraz częściej. Również w naszej ofercie znajduje się usługa podkładania głosu. Kierujemy ją do wszystkich, którzy potrzebują oryginalnej i ciekawej barwy głosu, którą można byłoby wykorzystać w nowopowstałej produkcji.

W naszych szeregach znajdują się doświadczeni lektorzy, którzy swoim głosem potrafią odegrać niejedną scenę. Naturalność, akcent, odpowiednia dynamika i intonacja, to cechy, którymi charakteryzują się nasi lektorzy. Dzięki temu mają na swoich kontach już niejedną produkcję dubbingową. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat naszych możliwości głosowych.

Pragniemy nadmienić, że każde zlecenie realizujemy w oparciu o indywidualne wytyczne naszych klientów. Również wycena dokonywana jest na podstawie indywidualnych preferencji. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym działem obsługi klienta w celu uzyskania dokładnego kosztorysu. Nasi pracownicy skontaktują się z Państwem w celu ustalenia szczegółów zamówienia.

Kategoria: