fbpx

Prowadzenie FB i IG

Zamów Teraz

Aktualnie panujące trendy na rynku jasno i wyraźnie mówią, że aby móc liczyć się wśród swojej konkurencji trzeba istnieć na mediach społecznościowych. Popularny Facebook i Instagram coraz bardziej przeradzają się w platformy usługowo- sprzedażowe, na czym niewątpliwie korzystają firmy. Rzeczywistość jest niestety brutalna i prowadzenie fanpage na FB i IG jest niepisaną koniecznością. Nie ma tego złego, bowiem obecnie social media dają ogromne możliwości rozwoju i przeprowadzenie skutecznej kampanii reklamowej, która może przynieść Twojej firmie same korzyści.

W naszej ofercie znajduje się prowadzenie profili na Facebooku i Instagramie w zależności od potrzeb i oczekiwań. Nasze działania mogą być bardziej lub mniej zaawansowane. Wszystko zależy od tego, na jakim etapie jest Twoja firma i jakich efektów oczekujesz. Nasza oferta dopasowana jest do częstotliwości zamieszczanych postów oraz budżetu, jakim dysponujesz na przeprowadzenie takiej reklamy. Musisz wiedzieć, że liczba wrzucanych postów nie jest głównym wyznacznikiem. Wszystko zależy od branży, w której funkcjonujesz. Czasem wystarczy mniej, ale tak, aby publikacja była jak najbardziej merytoryczna i przydatna dla Twojego odbiorcy.

Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszą agencją w celu omówienia warunków współpracy. Po przeprowadzeniu odpowiedniego wywiadu i uzyskaniu jak największej ilości informacji ustalimy najbardziej korzystną cenę.

Kategoria: