fbpx

Roll-upy

Zamów Teraz

Oferujemy bardzo ciekawą formę reklamy, jaką niewątpliwie są roll upy znajdujące się w naszej ofercie. Bardzo oryginalny design sprawia, że roll upy to doskonały system wystawienniczy. Świetnie sprawdzą się jako forma prezentacji na różnego rodzaju szkoleniach, konferencjach i targach. Ogromną zaletą roll upów jest łatwość przenoszenia i montażu. Kaseta wraz z rurkami mieści się w niewielkiej torbie, którą łatwo można założyć na ramie, nie przeszkadzając jednocześnie w komfortowym transporcie.

Roll upy cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem nie tylko ze względu na swą praktyczność, ale również przez wzgląd na stosunkowo niską cenę, jak na tak dobrze widoczną reklamę. Z tego rozwiązania korzysta coraz większa ilość osób, ponieważ wydruki w kasetach można zmieniać wielokrotnie. Dodatkowo nasze roll upy posiadają nowoczesny i elegancki design oraz aluminiową kasetę, co ma zdecydowany wpływ na jego żywotność.

Jeśli szukasz elastycznej formy reklamy, to roll upy są doskonałym rozwiązaniem. Ogromna funkcjonalność pozwala na stworzenie miejscowej prezentacji o dowolnej tematyce. Z ich pomocą możesz w szybki i łatwy sposób poinformować swoich klientów o zakresie świadczonych usług. Roll upy pomogą Ci stworzyć odpowiednie okoliczności, stricte związane z projektami zawodowymi.

Nasz dział obsługi klienta pozostaje do Waszej dyspozycji w przypadku jakichkolwiek pytań związanych ze złożeniem zamówienia.