fbpx

Zdjęcia portretowe

Zamów Teraz

Zdjęcia portretowe bardzo często kojarzą się ze zdjęciem paszportowym. Nie wszyscy wiedzą, że portret może obejmować również całą sylwetkę. Fotografia portretowa może powstać w różnych konfiguracjach. Można stworzyć bliski portret, który będzie obejmował jedynie twarz szyję i dekolt, ale może zawierać również zdjęcie powyżej kolan lub całej sylwetki. Zdarza się także, że na zdjęciu portretowym znajduje się również grupa osób.

Zdjęcia portretowe powstają przy użyciu profesjonalnego sprzętu, który pozwala na tworzenie wyjątkowych ujęć. Ogromne znaczenie ma również odpowiednie światło. To dzięki niemu możemy uzyskać świeże, a jednocześnie ciepłe i miękkie ujęcie. Fotografia portretowa wymaga ogromnego zaangażowania i doświadczenia zarówno od fotografia, jak i osoby fotografowanej. Obopólna współpraca pozwala na uzyskanie wyjątkowo udanych zdjęć.

Oferujemy zdjęcia portretowe najwyższej klasy. Operujemy sprzętem na miarę współczesnego rynku. W połączeniu z naszym bogatym doświadczeniem, pozwala uchwycić niezapomniane chwile. Wiemy, jak podejść do każdej fotografowanej osoby, aby uzyskać satysfakcjonujący efekt. Komunikacja z modelką bądź modelem jest niesamowicie ważna podczas odpowiedniego ujęcia, dlatego w naszych szeregach zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych specjalistów w dziedzinie fotografii.