fbpx

Referencje

Faworking.pl to nasz wieloletni partner w biznesie. Przygotowuje dla nas projekty graficzne oraz sesje fotograficzne na najwyższym poziomie. Ponadto obsługa pozycjonowania SEO strony i kampanii Google Ads przekłada się na efekty, czyli kolejnych klientów dla mojej firmy. Polecam serdecznie.

Hubert Maj
Właściciel Maj-Max

Z firmą Faworking.pl współpracujemy w zakresie obsługi graficznej, fotograficznej oraz video, a także social mediów. Ta wieloletnia relacja zaowocowała wieloma wspaniale zrealizowanymi projektami. Faworking.pl cenimy za kreatywność, terminowość i indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Agnieszka Błaziak-Koperwas
Specjalista ds. Marketingu Mercedes-Benz Nobile Motors

Usługi marketingowe zapewnia nam Faworking.pl. Przygotowali dla nas rebranding oraz identyfikację graficzną nowej inwestycji, a następnie poprowadzili kampanię w social mediach. Dzięki tej współpracy pozyskaliśmy wiele kontaktów do klientów zainteresowanych naszymi mieszkaniami.

Tomasz Iwan
członek zarządu Immobilia Polska

Branża oponiarska nie jest najłatwiejszym polem. Firma Faworking.pl podjęła się wyzwania rebrandingu sklepu Outletopon.pl, zaprojektowania materiałów na stronę internetową oraz przeprowadzenia kampanii Facebook Ads. Z pewnością jeszcze skorzystamy z ich usług.

Michał Świątkowski
Prezes zarządu Satis

Agencja Faworking.pl jest odpowiedzialna za skład DTP Magazynu Motór, który doceniają czytelnicy i kontrahenci z branży premium. Szczególnie dziękujemy za wdrożenie systemu sprzedaży www i kampanie Facebook Ads, dzięki którym nasz tytuł z powodzeniem zadebiutował na rynku.

Mateusz Cieślak
red. naczelny Magazynu Motór

Dwuletnia współpraca z Faworking.pl zaowocowała wzrostem rozpoznawalności naszego hotelu. Było to możliwe dzięki zupełnie nowym ma materiałom reklamowym oraz pomysłowym kampaniom. Polecamy ich usługi ze względu na dobry kontakt z grafikami i fotografami oraz szybki czas realizacji.

Emilia Dobrzańska
Właścicielka Hotelu Trzy Róże

Faworking pomogło nam w dotarciu do lokalnych klientów po otwarciu nowej restauracji. Udało się to bardzo dobrze, głównie dzięki angażującej kampanii w social mediach. Korzystaliśmy z usług ich fotografów, grafików, copywritterów i zawsze byliśmy zadowoleni z rezultatów. Szczerze polecam.

Bartosz Prokuski
Właściciel Burger Store

Z usług Faworking korzystam od czterech lat. Rozpoczęło się od napisania artykułu do lokalnego czasopisma. W tym momencie współpraca obejmuje usługi fotograficzne, obsługę kampanii w social mediach oraz druk materiałów reklamowych. Cenię sobie ich pomysłowość i terminowość.

Krzysztof Szponarowicz
Właściciel Autoestetyka

Mieliśmy tylko stworzyć reklamę radiową, a skończyło się na dwuletniej współpracy. Faworking tworzy dla nas kampanie w mediach społecznościowych, które przekładają się na lokalnych klientów. Mamy za sobą również wspólną organizację tematycznego eventu. Z pewnością to jeszcze nie koniec.

Stanisław Klonowski
Właściciel Pałeczkami Sushi

Specjaliści z Faworking.pl to doświadczeni dziennikarze, którzy swoją pracę rozpoczynali od Radia Centrum. W swoich audycjach udowodnili, że potrafią tworzyć materiały audio, opowiadać historie i skupiać uwagę słuchaczy. Wszystkie te umiejętności wykorzystują teraz w pracy z firmami.

Marek Skowronek
red. Naczelny Radia Centrum

Jako przedstawiciel jednej z najbardziej ekskluzywnych marek w Polsce potrzebowałem usług firmy, która rozumie potrzeby klienta premium. Z Faworking współpracuję od ponad roku w zakresie social mediów i PR-u. Doceniam ich przede wszystkim za kreatywność i sumienne wykonywanie zadań.

Arkadiusz Błaszczuk
Przedstawiciel firmy BRABUS w Polsce